Aktivity

HappyRoom

HappyRoom je naša skvelá herňa, ktorá v Bratislave nemá konkurenciu. Tento flexibilný detský kútik je urobený na mieru a zohľadňuje potreby detí od najmenších až po tie väčšie. Hračky sú vždy čisté, bezpečné a priebežne upratané. HappyRoom je ako veľká rodinná obývačka, kde sa každý cíti ako doma. Máme podlahové kúrenie, kvalitnú vzduchotechniku a robíme dobrú kávu, chutné limonády a voňavé čaje.

IMG_1941

Hodinový babysitting

Pripravujeme pre vás aj unikátnu službu hodinový babysitting. Ak je vaše dieťatko našim pravidelným návštevníkom, pozná celý team HappyBee a cíti sa komfortne bez prítomnosti maminky, tak máte jedinečnú možnosť využiť naše hodinové stráženie. Vopred dohodnutá obmedzená skupinka detí bude počas vašej neprítomnosti bezpečne postrážená našou školenou babysitterkou a vy máte pár hodín pre seba. Využite túto fantastickú lokalitu, choďte si zašportovať vedľa do Fitworld, vybehnite si do Centrálu, či skočte s kamoškou konečne na pokojnú kávu niekde naokolo.

Pre viac informácií o tejto službe nás neváhajte kontaktovať. Telefonicky na tel.čísle 0917 211 617, alebo využite náš e-mail: info@happybee.sk.

FitRoom

FitRoom je naša priestorovo veľkorysá a zariadením útulná telocvičňa. Súčasťou sú drevené preliezky, kladiny, veľké molitanové zostavy, tunely, mäkkučké žinenky a nešmykľavé detské podložky. Jedine u nás nájdete úžasné dizajnové pomôcky na detské cvičenie bObles. Tento jedinečný systém vyvinutý dánskou dizajnérkou využíva prirodzenú detskú zvedavosť. Má unikátny dizajn a je v zahraničí rokmi overený nielen v domácnostiach ale aj v detských centrách a v škôlkach. Nabáda deti k pohybu, podporuje ich predstavivosť a pomáha im rozvíjať motorické schopnosti.