O nás

Kto založil HappyBee

Volám sa Denisa Lipovská a spolu s manželom sme zakladateľmi detského centra HappyBee. Som bývalá profesionálna fitnesska a reprezentantka Slovenska v tomto športe.

Po dosiahnutí cieľov v oblasti športu sme si s manželom založili rodinu a prišla na svet Adelka. Ako to už chodí, život s dieťaťom je diametrálne odlišný. Priority sa odrazu zmenili a nakoľko aj v našom okolí detí stále pribúdalo, zistili sme, že je naozaj nedostatok kvalitných, pekných, čistých a najmä s citom a láskou vedených detských centier, kde by síce mali deti prioritu, ale zároveň by sa tam dobre cítili aj dospelí. Preto sme založili HappyBee, priestor, kde svoj čas vypĺňajú zmysluplne nie len deti ale aj dospelí. Rovnako príjemne sa u nás verím budú cítiť deti všektých vekových skupín ako ja oteckovia, babky či dedkovia.

PB_16-11-04_Denisa-Lipovska_0347
IMG_1896

Naša filozofia

Stretla som sa vo svojej trénerskej praxi s veľkým množstvom dospelých žien a mužov s rôznymi zdravotnými problémami, ktoré boli takmer neriešiteľné. Bolesti chrbtice, výrazné disbalancie tela, nesprávna chôdza, slabý svalový základ a podobne. Či sa tieto problémy v dospelosti objavia závisí od toho, aký pohybový základ ľudia dostali v útlom detstve. Často to bolo detstvo bez štvornožkovania, nesprávne naučená chôdza, alebo úplná absencia pohybu. A preto chceme v HappyBee pomôcť – naučiť deti milovať pohyb od útleho veku a zároveň ukázať rodičom, ako s detičkami v tomto duchu pracovať aj doma. Veríme, že vám pomôžeme dieťatko pripraviť na akýkoľvek šport, ktorý pre neho v budúcnosti vyberiete. Neváhajte a poďte sa k nám naučiť milovať pohyb.