Včielky

O kurze

Vek: 15 - 22 mesiacov
Aktivity: podpora udržania lepšej rovnováhy, koordinácia pohybov, zdolávanie prvých prekážok
Maximálny počet detí: 6
vcielky

Naše včielky už vedia samostatne chodiť bez opory. Zo začiatku síce trošku kolísavo, ale postupne je ich chôdza čoraz istejšia a naberá na rýchlosti. Ide o veľmi dôležité obdobie dieťaťa, kedy sa rozvojom samostatnej chôdze osamostatňuje od matky. Má záujem neustále sa pohybovať a objavovať. Využíva každú príležitosť získavať nové fyzické skúsenosti a testuje ich. Za pomoci vie vyliezať na schody, skrinky či stoličky.. Dokáže sa hrať rytmické hry, napodobňovať rôzne činnosti, zvuky.

S nami sa vaše usilovné včielky naučia s radosťou zdolávať prvé prekážky. Vyliezať, preliezať, šmýkať sa, čo určite oceníte pri návšteve ihriska. Detičky budú istejšie a bez strachu vylezú po schodíkoch na šmykľavku. Precvičia si veľké svalové skupiny, ale aj jemnú motoriku.

Ak ste doteraz nenavštevovali kolektív je to najlepšie obdobie, kedy sa dieťatko môže naučiť ako sa správať medzi kamarátmi. S nami budú mať detičky dostatočný priestor i na sebarealizáciu, ktorá je veľmi dôležitá pre formovanie osobnosti.

Rozvrh cvičení

    No events hours available!
    No events available!